Матлиески: Металург е „ранет лав“, но ние ќе сториме се за да го изненадиме

Победата над Бутел на стартот од плеј-офот веќе е зад нас, а тренерот Матлиески и неговите избраници веќе се максимално фокусирани на следниот предизвик - дуелот со вицешампионот Металург што на програмата е в недела со почеток во 18.30 часот.

Прочитај повеќе